Wyniki Eliminacji

Mamy przyjemność ogłosić listę drużyn, które w dniu wczorajszym bezpośrednio zakwalifikowały się do Finału, który odbędzie się w Warszawie. Oto one (kolejność nie ma znaczenia):
1. Aces (Gdańsk)
2. Open Minded (Gdańsk)
3. Negoszczury (Wrocław)
4. Dziarscy Negocjatorzy (Wrocław)
5. The Brothers Crew (Lublin)
6. Gwardia Schopenhauera (Lublin)
7. Czerwona Burżuazja (Kraków)
8. Amatorki (Kraków)
9. 3MMC (Warszawa)
10. Kłopoty (daw. Obłęd 88) (Warszawa)
11. Noctua (Poznań)
12. Feniks (Poznań)
Informujemy również, iż w dniu dzisiejszym zostały wybrane z pośród wszystkich uczestników cztery drużyny, które w charakterze „lucky losers” również wezmą udział w Finale. Oto one:
13. M.A.K. (Kraków)
14. Motor Lubawa (Gdańsk)
15. Riot Club (Warszawa)
16. Studenci (Poznań)

Parę słów o metodologii wyboru tych drużyn. Nie były one wybierane na zasadzie punktów rankingowych (jak te w dniu wczorajszym), ponieważ zdajemy sobie sprawę, iż poziom negocjacji w każdym mieście mógł być inny. Dlatego wybraliśmy drużyny przy użyciu tzw. metody proporcjonalności. Polegała ona na tym, iż wynik najlepszej drużyny ze wszystkich miast reprezentującej daną stronę scenariusza stanowił odnośnik tzn. 100%. Punkty były przydzielane na zasadzie porównania tych zdobytych w scenariuszu przez daną drużynę z tymi, które stanowiły wzorcowy 100% i na tej podstawie wyciągany był wynik z rundy. Punkty procentowe ze wszystkich trzech rund były sumowane i zwycięzcami „lucky losers” zostały 4 najlepsze drużyny w tym rankingu. Oczywiście cały mechanizm odbywał się z pominięciem drużyn, które już wcześniej dostały się do finału.
(W prostych słowach – drużyny te rywalizowały ze wszystkimi innymi, które nie zostały finalistami. Rywalizowały w skali całego kraju, więc musiały wykazać się „tym czymś” 😉

Wszystkim startującym drużynom mówimy – nie poddawajcie się. Poziom w tym roku był bardzo wysoki, do czego przyczyniliście się wy wszyscy. Gratulujemy wam odwagi, dziękujemy za udział i mamy nadzieję zobaczyć się w przyszłym roku :)

Na zakończenie pozostaje więc nam serdecznie pogratulować finalistom! Widzimy się w Warszawie :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *