Studencki Turniej Negocjacyjny 2015/2016

SKN Negocjator zaprasza studentów i studentki polskich uczelni do udziału w Studenckim Turnieju Negocjacyjnym! W tym roku odbędzie się jego już XIV edycja. Turniej organizowany jest już od kilkunastu lat, a każdego roku członkowie koła wkładają w niego mnóstwo pasji i zaangażowania. Współpraca z kołami naukowymi z uczelni wyższych z innych miast, którą udało się nawiązać, sprawia, że jest to projekt prawdziwie ogólnopolski. Turniej realizowany jest w dwóch etapach. Pierwszym z nich są kwalifikacje, które odbędą się 5 grudnia 2015 r. jednocześnie na uczelniach w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie, Gdańsku i Warszawie. Na każdej z nich zmierzy się 12 trzyosobowych zespołów, wśród których zostaną wyłonieni finaliści. To właśnie oni przejdą do drugiego etapu turnieju, który odbędzie się w marcu w Warszawie.

Pojedynczy etap w ramach Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego składa się z kilku rund, których celem jest osiągnięcie porozumienia. Uczestnicy przygotowują się do negocjacji na podstawie otrzymanego wcześniej scenariusza. Jest nim kilkustronny „case study” wypracowany przez członków koła. Tematyka negocjacji związana jest głównie z życiem gospodarczym – często dotyczy takich kwestii jak restrukturyzacja kolejnictwa czy też fuzja spółek akcyjnych.

 

Uczestnicy walczą nie tylko o tytuł Mistrza Polski Negocjacji, ale również o zagwarantowane miejsce w prestiżowym międzynarodowym turnieju „Warsaw Negotiation Round”.

Masz ochotę ponegocjować? Pokazać, na co Cię stać? A może chcesz sprawdzić, jak poradzisz sobie ze scenariuszami negocjacyjnymi i jak silne argumenty jesteś w stanie znaleźć?

Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś „tak” – nie wahaj się ani chwili i weź udział w turnieju!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *