Startujemy zapisy na tegoroczną edycję STNu !

Tym razem Eliminacje odbędą się 7 marca w  Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku, Lublinie i Krakowie.

Wyłonionych zostanie 16 najlepszych drużyn z całej Polski, które w dniach 30-31.03.19 powalczą w Finale o tytuł Mistrzów Polski w negocjacjach i możliwość reprezentowania naszego kraju na międzynarodowym turnieju negocjacyjnym – Warsaw Negotiation Round.

Termin zgłoszeń upływa 1. marca 2019! Nie zwlekaj! Zgłoś się już dziś!

 

Zapisy na Eliminacje XVI edycji STN zostały uruchomione!

Tegoroczne Eliminacje odbędą się 3. marca równocześnie w Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku, Lublinie i Krakowie.

Wyłonionych zostanie 16 najlepszych drużyn z całej Polski, które w dniach 24-25.03.18 powalczą w Finale o tytuł Mistrzów Polski w negocjacjach i możliwość reprezentowania naszego kraju na międzynarodowym turnieju negocjacyjnym – Warsaw Negotiation Round.

Termin zgłoszeń upływa 1. marca 2018! Nie zwlekaj! Zgłoś się już dziś!

 

Zapisy na Eliminacje 10.12.2016

Wszelkie informacje odnośnie Eliminacji znajdziecie na poniższych wydarzeniach. Śpieszcie się! Termin zgłoszeń upływa 4.12. Ponadto według regulaminu kolejność zgłoszeń nie jest bez znaczenia
Gdańsk:
https://www.facebook.com/events/364459800567527/
Kraków:
https://www.facebook.com/events/1813223592289402/
Lublin:
https://www.facebook.com/events/1867457030154860/
Poznań:
https://www.facebook.com/events/343291946036951/
Warszawa:
https://www.facebook.com/events/1813210858920654/
Wrocław:
https://www.facebook.com/events/2142557932636811/

Podziękowania i wyniki :)

Wczoraj zakończyła się XIV edycja Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego. To były dwa dni pełne emocji. Zaczęliśmy ciekawym wykładem, którego motywem przewodnim były emocje w czasie negocjacji. Pierwszą rundę w BUW-ie poprzedził pyszny obiad. Wieczorem byliśmy na integracyjnych kręglach :) Drugi dzień zaczęliśmy w Ukraińskim Świecie w ścisłym centrum Warszawy a następnie, na trzecią rundę pojechaliśmy do Szkoły Głównej Handlowej. Nam, jako organizatorom pozostaje podziękować za możliwość poznania tylu wspaniałych osób i przeżycia razem z wami tego weekendu. To było ponad 6 miesięcy ciężkiej pracy, która dała nam mnóstwo satysfakcji. Mamy nadzieję, że wszyscy, którzy wzięli udział w STN-ie czuli, że jest to fajny konkurs, podczas którego można nauczyć się czegoś nowego i przydatnego w życiu :) Naprawdę dziękujemy Wam uczestnikom i liczymy, że część (a najlepiej wszyscy) zgłosicie się w przyszłym roku na XV edycję STN-u 😉 Dziękujemy również wszystkim panelistom, sędziom, współorganizatorom i każdemu, kto pomagał nawet przy jednym zadaniu 😉 Bez Was ten Turniej by się nie odbył 😉

Zdjęcia z finału opublikujemy za kilka dni :)

Pozostaje nam więc opublikować wyniki:
Miejsce 16 – M.A.K (Jakub Żylicz, Agata Supińska, Monika Kapica)
Miejsce 15 – Dziarscy negocjatorzy (Adam Zuba, Michał Rogowski, Brian Bartkowiak)
Miejsce 14 – Negoszczury (Tomasz Rudowicz, Jerzy MańczakDamian Serwata)
Miejsce 13 – Feniks (Kornelia Kulesza, Magdalena Podlewska, Magdalena Pietrasiak)
Miejsce 12 – Noctua (Krzysztof Owadowski, Katarzyna Zadroga, Krzysztof Marcinkowski)
Miejsce 11 – Motor Lubawa (Damian Szulc, Stanisław Walczak, Kacper Grabowski)
Miejsce 10 – Amatorki (Anna Moskal, Katarzyna Waszkiewicz, Karolina Sęk)
Miejsce 9 – Studenci (Łukasz Kalbarczyk, Miłosz Koldun, Kamil Skrzypczyński)
Miejsce 8 – Kłopoty (Dominik Wasiluk, Anna Kraus, Mateusz Wojcieszak)
Miejsce 7 – 3 MMC (Kamil Zimka, Michał Szczepański, Maksymilian Szczepański)
Miejsce 6 – Gwardia Schopenhauera (Tomasz Drab, Kamil Durnaś, Anna Dusza)
Miejsce 5 – KAC 07 (Aleksandra Kosela, Aleksandra Wojtasik, Aleksandra Jasinowicz)
Miejsce 4 – Aces (Adam Grygieńć, Jakub Hamze, Wiktor Białkowski)

No i czas na podium <werble>:
Miejsce 3 – The Brothers Crew (Jan Malicki, Michał Malicki, Daniel Świtek)
Miejsce 2 – Riot Club (Krystian Wasilewski, Jań Bańkowski, Tomasz Maciej Sulejko)
Miejsce 1 – Czerwona Burżuazja (Krzysztof Bertman, Przemysław Budny, Marcin Uchacz)

Raz jeszcze dziękujemy. Zwycięzcom gratulujemy no i wszystkim życzymy sukcesów na polu negocjacji :) Do zobaczenia w przyszłości.. być może po drugiej stronie stołu negocjacyjnego 😉

Finał STN-u

Hej, Finał STN-u odbędzie się już w najbliższy weekend. Poprzedzi go czwartkowa Konferencja Negocjator, w ramach której przeprowadzonych zostanie kilka warsztatów o tematyce negocjacji i mediacji. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisywania się (liczba miejsc jest ograniczona). Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/517382425100671/
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również na wykład poświęcony przemocy w negocjacjach, na której nasi eksperci postarają się odpowiedzieć na pytania: jak uniknąć nienawiści, hejtu czy wręcz przemocy podczas rozmów, co zrobić, gdy nasz partner traci nerwy, jak zachować się w sytuacjach ekstremalnych. Wykład otwarty odbędzie się w sobotę między 13:00 a 14:30 w Auli B Auditorium Maximum Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28). Zapraszamy serdecznie! :)

Witajcie, nasz patron merytoryczny Polskie Centrum Mediacji pragnie zaprosić na wykład prof. Alaina Lempereura pt. „Principles For Responsible Mediation”,  który odbędzie się 8 lutego 2016r. w godzinach 12.30-15.30 w Warszawie, w Pałacu Staszica, ul. Nowy Świat 72, sala nr 203.
(Wykład odbędzie się w języku angielskim – bez tłumaczenia
RSVP do dnia 04 lutego 2016r. na adres biuro@mediator.org.pl)
Polecamy gorąco i zachęcamy do wzięcia udziału :)


zaproszenie_wyklad_AlainLempereur

Wyniki Eliminacji

Mamy przyjemność ogłosić listę drużyn, które w dniu wczorajszym bezpośrednio zakwalifikowały się do Finału, który odbędzie się w Warszawie. Oto one (kolejność nie ma znaczenia):
1. Aces (Gdańsk)
2. Open Minded (Gdańsk)
3. Negoszczury (Wrocław)
4. Dziarscy Negocjatorzy (Wrocław)
5. The Brothers Crew (Lublin)
6. Gwardia Schopenhauera (Lublin)
7. Czerwona Burżuazja (Kraków)
8. Amatorki (Kraków)
9. 3MMC (Warszawa)
10. Kłopoty (daw. Obłęd 88) (Warszawa)
11. Noctua (Poznań)
12. Feniks (Poznań)
Informujemy również, iż w dniu dzisiejszym zostały wybrane z pośród wszystkich uczestników cztery drużyny, które w charakterze „lucky losers” również wezmą udział w Finale. Oto one:
13. M.A.K. (Kraków)
14. Motor Lubawa (Gdańsk)
15. Riot Club (Warszawa)
16. Studenci (Poznań)

Parę słów o metodologii wyboru tych drużyn. Nie były one wybierane na zasadzie punktów rankingowych (jak te w dniu wczorajszym), ponieważ zdajemy sobie sprawę, iż poziom negocjacji w każdym mieście mógł być inny. Dlatego wybraliśmy drużyny przy użyciu tzw. metody proporcjonalności. Polegała ona na tym, iż wynik najlepszej drużyny ze wszystkich miast reprezentującej daną stronę scenariusza stanowił odnośnik tzn. 100%. Punkty były przydzielane na zasadzie porównania tych zdobytych w scenariuszu przez daną drużynę z tymi, które stanowiły wzorcowy 100% i na tej podstawie wyciągany był wynik z rundy. Punkty procentowe ze wszystkich trzech rund były sumowane i zwycięzcami „lucky losers” zostały 4 najlepsze drużyny w tym rankingu. Oczywiście cały mechanizm odbywał się z pominięciem drużyn, które już wcześniej dostały się do finału.
(W prostych słowach – drużyny te rywalizowały ze wszystkimi innymi, które nie zostały finalistami. Rywalizowały w skali całego kraju, więc musiały wykazać się „tym czymś” 😉

Wszystkim startującym drużynom mówimy – nie poddawajcie się. Poziom w tym roku był bardzo wysoki, do czego przyczyniliście się wy wszyscy. Gratulujemy wam odwagi, dziękujemy za udział i mamy nadzieję zobaczyć się w przyszłym roku :)

Na zakończenie pozostaje więc nam serdecznie pogratulować finalistom! Widzimy się w Warszawie :)